♥ Aktuálne 18 993 vína len pre vás! ♥
Osobná rada!
Bezpečné balenie!
Spoľahlivá doprava!
H.A.D.E.S. Chardonnay trocken - Weingut Sonnenhof
sušené marhule, Hruška, Karamel a Vanilka

H.A.D.E.S. Chardonnay trocken - Weingut Sonnenhof

Kúpou 12 kusov ušetríte 4 %!

Ak si kúpite 12 kusov produktov z tejto akcie, získate 4% zľavu

Diese Aktion läuft bis zum 31.12.2030 23:59.

Ročník

2019
Maximálne množstvo objednávky bolo dosiahnuté, množstvo objednávky sa automaticky upraví.
Minimálne množstvo objednávky nebolo dosiahnuté, množstvo objednávky sa automaticky upraví.
Die Staffelung ist ungültig und wird automatisch angepasst.
6
12
4
24
H.A.D.E.S. Chardonnay trocken - Weingut Sonnenhof
Osobné!
Osobné!
Osobné!
Iste!
Osobné!
Spoľahlivé!

Viac informácií o H.A.D.E.S. Chardonnay trocken - Weingut Sonnenhof

V pohári má H.A.D.E.S. Chardonnay z Weingut Sonnenhof jasne zlatožltú farbu. Toto biele víno Weingut Sonnenhof odhaľuje vo vôni všetky druhy sušených marhúľ a hrušiek. Akoby to už nebolo pôsobivé, zrenie vo veľkých drevených sudoch mu dodáva vanilku a karamel.

V chuti začína H.A.D.E.S. Chardonnay od Weingut Sonnenhof príjemne suché, plné a aromatické. Je suché a naozaj suché. Toto biele víno patrí do druhej skupiny, pretože bolo vinifikované len s 2,3 g zvyškového cukru. Textúra tohto dobre vyváženého bieleho vína sa na jazyku nádherne rozplýva. Chardonnay H.A.D.E.S. je vďaka prítomným ovocným kyselinkám na jazyku nádherne svieže a živé. Záver tohto bieleho vína z vinárskej oblasti Württemberg je nádherný s krásnou dochuťou.

Vinifikácia H.A.D.E.S. Chardonnay z Weingut Sonnenhof

Vyvážené H.A.D.E.S. Chardonnay z Nemecka je jednodruhové víno vyrobené z odrody Chardonnay. Po zbere hrozna sa hrozno okamžite odváža do vinárstva. Tu sa triedi a starostlivo drví. Kvasenie potom prebieha vo veľkých drevených kadiach pri kontrolovaných teplotách. Po kvasení nasleduje niekoľkomesačné zrenie v dubových sudoch.

Doporučenia pre Weingut Sonnenhof H.A.D.E.S. Chardonnay

Toto nemecké biele víno si najlepšie vychutnáte vychladené pri teplote 8 - 10 °C. Výborne sa hodí k špagetám s kaparovou a paradajkovou omáčkou, špenátovému gratinovanému mäsu s mandľami alebo pórovej tortile.

Tvrdé fakty

Typ produktu:
Typ vína:
Biele víno
Farba vína:
biela
Chuť:
Príležitosť a téma:
Darček pre dobrými priateľmi
Wine acidity in g/l:
4,3
Zbytkový cukor g/l:
2,3
Krajina pôvodu:
Nemecko
Pestovateľská oblasť:
Württemberg (DE)
Odroda hrozna:
Rozšírenie:
veľký drevený
Quality Classification & Rating:
Q.b.A. Qualitätswein bestimmter Anbaugebiete
Aróma:
sušené marhule , Karamel , Vanilka , Hruška
Textúra / pocit v ústach:
melty
Štýl:
nóbl
Servírovacia teplota:
8 - 10
Odporúčania týkajúce sa potravín:
Ľahké a výdatné jedlá
Odporúčanie skla:
Pohár na biele víno
Veľkosť fľaše v l:
0,75
Typ uzáveru:
Korok
Alkohol v %obj.:
13
Alergény a prísady:
obsahuje siričitany a oxid siričitý
Distribútor:
Weingut Sonnenhof - Martin & Joachim Fischer GbR - Sonnenhof 2 - 71665 Vaihingen an der Enz - Deutschland
Item.-nr:
74702-DE-WW-CH-0175-19
UP UP
UP