♥ Aktuálne 19 365 vína len pre vás! ♥
Osobná rada!
Bezpečné balenie!
Spoľahlivá doprava!

O nás

Naša jednotka

Hosť vo VINELLO

Radi pijeme víno. Či už biele, červené alebo ružové. Víno je vášeň, chuť, potešenie. Hodnoty, ktoré sú hodné toho, aby sa nekomplikovane a bezstarostne dodávali priamo do domovov milovníkov vína, ako ste vy. S veľkým výberom vína, destilátov a lahôdok by sme chceli nadšeným gurmánom a tým, ktorí sa nimi chcú stať, ponúknuť to, čo majú radi. Radi sa stretávame s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí si chcú vychutnať pitie aj jedenie, vybranú kvalitu za prijateľnú cenu. Poďte s nami na cestu za spoznávaním ľudí, návštevou krajín a spoznávaním chutí sveta. Zem je veľká - rovnako ako naša túžba po nových zážitkoch.

Náš obchod

VINELLO je rodinná, stredne veľká spoločnosť so sídlom v Drážďanoch. Špecializujeme sa na veľkoobchodný a maloobchodný predaj vína a liehovín a zásobujeme zákazníkov (takmer) po celom svete. Na všetkých kanáloch, tým najmodernejším spôsobom.

Okrem toho prostredníctvom predajne VINELLO.store na Bärensteiner Straße ponúkame hmatateľný kontakt s našimi partnermi a hosťami. Ponuka je zameraná na súkromné osoby, ako aj na gastronomické a iné podniky.

Stručne povedané: máme víno.

V minulosti sme ešte dodávali z vlastnej pivnice. Postupne sme sa rozrástli a stali sme sa jedným z najväčších internetových predajcov vína a liehovín v Nemecku. To nás nielen robí hrdými, ale zároveň nám to dáva veľkú zodpovednosť voči našej klientele. Aj naďalej budeme ponúkať vysokokvalitné produkty, ktoré uspokoja váš pôžitok. Spoločne rozširujeme naše bohaté skúsenosti. Kvapku po kvapke.  

Pravidelne navštevujeme naše partnerské vinárstva a ochutnávame najnovšie ročníky a trendy. Prinášame so sebou tie najlepšie vína. Množstvo skúseností s nákupom vína a osobné vzťahy s vinárstvami nám umožňujú ponúknuť vám férové ceny a atraktívne množstevné zľavy. Okrem nášho sortimentu vín sa zaoberáme aj predajom liehovín, šumivých vín, šampanského, prosecca, cremantu a cavy. Víno pre každého, aj všetko ostatné.

Naše služby

Snažíme sa vám spríjemniť a uľahčiť nakupovanie, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo je dôležité. Toto odhodlanie sa premieta do nášho prísľubu nekomplikovaného a férového procesu nákupu.

Naša história

2009 - Sex alebo drogy?

Boli to temné časy. V Drážďanoch takmer žiadne víno, takmer žiadna nádej pre znalcov. Manželský pár Katja a René Harnischovci sa však rozhodli čeliť suchopárnosti v meste. Z koníčka sa stala profesia - ale ktorý koníček? Po zvážení možností sa rozhodli pre víno - veď radi pijú. Najmä po narodení ich dcéry Grety - nádherný sviatok na začatie internetového podnikania. A tak v júni 2009 začal v ich vlastných štyroch stenách fungovať onlinewweinkeller.de. Presnejšie vo vlastnej pivnici. Nie väčšej, ako je miestnosť, v ktorej sa pravdepodobne práve nachádzate. 5.000 fliaš vína a liehovín. Prví zákazníci na seba nenechali dlho čakať: útulok pre bezdomovcov v Hamburgu, 6 fliaš rumu. Začiatok úspešného príbehu.

Vízia tu bola už vtedy, rovnako ako dnes. Spokojnosť zákazníkov je najvyššou prioritou. A zákazníci boli spokojní. Tak online, ako aj v obchode na Königsbrücker Straße. Boli nadšení z toho, čo ich čaká v budúcnosti.

2011 - Pivničné vína všetko v poriadku..

... ale konštrukcia obchodu s vínom sa musela zmeniť. Bolo potrebné vytvoriť samostatnú, komplexnú a nezávislú platformu. Bez sprostredkovateľov a podobne. Skutočný omnichannel. Vhodný názov sa našiel ľahko. VINELLO.de - štartovací signál pre jedného z najväčších nemeckých online predajcov vína, destilátov a ešte väčšej zábavy. Tvrdenie "Víno pre každého" jasne komunikuje, že nejde o elitársky alebo snobský obchod. Somelier svoje Château Leoville-Las-Cases 2ème Grand Cru Saint-Julien AOC 2009, laik svoju fľašu bieleho vína. Každému jeho vlastná fľaša.

2016 - Tu je trochu tesno

Pivnica, obchod, všetko plné alkoholu. To, čo v podstate neznie až tak zle, sa pomaly stávalo problematickým. Zvyšujúci sa dopyt spôsobil veľa byrokracie, logistiky a nedostatok priestoru. Bolo načase opustiť hniezdo a dať spoločnosti VINELLO vlastný domov. Apríl 2016. bambergská ulica pre väčší tresk. Veľký skladovací priestor pre viac ako 6 700 rôznych druhov vína a liehovín.

Online všetko v poriadku. Ale ľudia potrebujú ľudí. Niečo na dotyk, na pohladenie, na ochutnanie. Miesto, kde sa zákazníci galérie orientovanej na pôžitok môžu stretnúť a spoločne sa zdržiavať. Otvoril sa obchod VINELLO.store v Centrum Galerie Dresden. Dispozícia predajne, ktorú navrhol drážďanský architekt Alexander Poetzsch, pripomína vínnu pivnicu - návrat ku koreňom. Stretnete tu skúsených someliérov a množstvo fliaš. Samozrejme, nie zákazníka, ktorého máme radi so sebou.

2017 - Víno a klobása - Návšteva štadióna

Od sezóny 2017/2018 sa štadión DDV teší z "najkrajšej vínnej terasy v meste" - VIP zóny VINELLO Dynamo. Ako partner SG Dynamo Drážďany poskytujeme fanúšikom a divákom chutné ťahy, ehm, víno. Jedinečné v nemeckom profesionálnom futbale, namiesto piva si teraz môžete pozrieť SGD s vínom. Alebo s oboma. Nezabudnite však podporiť Dynamo.

S vínnym salónikom na štadióne, ako sponzor Gala nádeje a Ľadovej rozprávky a prostredníctvom spolupráce s nadáciami a iniciatívami je spoločnosť VINELLO vždy spoločensky aktívna. Náš obchod s vínom sa považuje za viac než len predajcu - sme vyslancami dobrej chuti a radosti zo života. Hodnoty, o ktoré sa radi podelíme so všetkými. Aj vy? Sme otvorení novým veciam.

UP UP
UP