♥ Aktuálne 19 365 vína len pre vás! ♥
Osobná rada!
Bezpečné balenie!
Spoľahlivá doprava!

VINELLO.sľúb

Nielen prinášame, ale aj vyrábame!

Keď ide o víno, ide o milovníkov vína, gurmánov, znalcov a fajnšmekrov.

Víno je pôžitok - pre vás, pre nás, pre všetkých. Preto sa v spoločnosti VINELLO snažíme, aby bol celý proces pre vás bezstarostný a príjemný. Hlavné je, aby ste mali víno vo svojich rukách a mohli využívať náš prísľub nekomplikovaného, udržateľného a spravodlivého procesu nákupu. Vy sa tešíte, my dodávame - to je prísľub spoločnosti VINELLO.

Bezplatné vrátenie v prípade poškodenia

Dostali ste chybný alebo poškodený tovar? Žiadny problém. Kontaktujte nás na [email protected] a my vám okamžite pošleme prepravný štítok na vrátenie problémových vín. Ak to chcete urobiť, zabalte objednávku alebo jej časť do originálnej prepravnej škatule VINELLO, nalepte na ňu vytlačený prepravný štítok a odovzdajte balík na pošte alebo poštárovi. Po prijatí vrátenia vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na vystavení príslušného dobropisu.

Rýchla a bezpečná preprava

Buďte si istí, že vaša zásielka je bezpečná. Zásielky opúšťajú naše depo v certifikovaných prepravkách PTZ. Vďaka tomu, že ich uznáva spoločnosť DHL a UPS, sú vaše fľaše v bezpečných rukách. Sledujte priebeh svojej zásielky pomocou sledovacieho kódu. Majte vždy prehľad o svojej zásielke. A ak je túžba väčšia, je tu služba expresného doručenia vína UPS. Pre rýchle doručenie fliaš až k vašim dverám.

Odbornosť vo fľaši - odbornosť od odborníka na víno

Každému, kto vie, čo chce, sme už pomohli. Všetkým ostatným sú k dispozícii naši interní odborníci, ktorí vám pomôžu a poradia. Opýtajte sa nás na náš široký sortiment, na vaše želania a naše tipy. Vieme vyriešiť každý problém. Naši someliéri sa nielenže vyznajú, ale poznajú aj vinárov a vinohrady, takže vám môžu predstaviť prvotriedne vína a najnovšie trendy.

Certifikované ekologické

Sme certifikovaný bio. Vieme teda, odkiaľ pochádzajú naše prírodné vína, a kontrolujeme každý detail. A kontrolujú nás inšpektori ekologického poľnohospodárstva. Všetko pre bezchybné bio víno - aby ste si ho mohli vychutnať.

Početné spôsoby platby

Víno na účet, PayPal, kreditná karta, Amazon Payments, platba v hotovosti pre zberateľov a niekoľko ďalších spôsobov a prostriedkov, ako ľahko a jednoducho zaplatiť. Robíme to podľa vašich predstáv. S až 14 spôsobmi platby vyhovieme vašim potrebám.

Priateľská pracovná atmosféra - udržateľné a ekologické správanie

Zaviazali sme sa chrániť klímu, aby kvety rástli, vtáky štebotali a stromy zostali stáť. Vďaka klimaticky neutrálnej preprave a ekologickej elektrickej energii od spoločnosti Lichtblick prispievame k udržateľnému fungovaniu podniku. Dokonca aj náš kancelársky papier, ktorý aj tak takmer nepotrebujeme, keďže všetko funguje cez počítač a internet, je vyrobený z recyklovaného materiálu. Zelený, aby príroda prežila - a s ňou aj vinič.

Všetko robíme pre radosť - aj keď niekedy nedodávame

Sme síce obchodníci s vínom, ale predaj nie je našou prioritou. VINELLO obchoduje s potešením. Aby sme zabezpečili, že sa k vám dostane bezpečne, neposielame naše vysokokvalitné vína, keď je extrémne horúco alebo chladno. Poškodzuje to víno, a tým aj dokonalý zážitok z jeho pitia. A ten je našou najväčšou devízou, ktorú vám radi poskytneme.

 

UP UP
UP