VINELLO.sľúb

Nielenže prinášame, ale aj prinášame!

Pokiaľ ide o víno, je to o nadšencoch vína, gurmánoch, znalcoch, opilcoch a znalcoch.

Víno je potešením - pre vás, pre nás, pre všetkých. Preto sme vo Vinellu odhodlaní zabezpečiť, aby všetko okolo vás bolo bezstarostné a príjemné. Hlavnou vecou je, že máte víno v ruke a sú založené na našom prísľube nekomplikovaného, udržateľného a spravodlivého nákupného procesu. Užite si to, my splníme Vinellov sľub.

Nechutná to dobre? - 12 týždňov práva na návrat.

Ak víno nechutná dobre, muselo sa stať niečo vážne. Ak ste si však raz objednali víno, ktoré ste nechceli, alebo ak sa vám niečo nepáči, jednoducho svoju objednávku vráťte. Ak víno nepôjde, naša politika vrátenia 12 týždňov určite pôjde. Vráťte svoju objednávku na naše náklady. Vrátime vám kúpnu cenu bez "ak" a "ale". (Nevzťahuje sa na komerčných zákazníkov alebo predajcov) 

Walking Coreless Through Life - Naša záruka korku

Kúpené víno a chuť korku? Pošli to víno späť, vymeníme ho za nové. Jednoducho vložte korek späť do fľaše a dajte nám vedieť e-mailom na [email protected] alebo kontaktný formulár.  Vezmeme víno a pošleme vám novú fľašu

.

Rýchla a bezpečná preprava

Uisťujeme vás, že vaše doručenie je bezpečné. Zásielky odchádzajú z nášho skladu v certifikovaných PTZ boxoch. Vaše fľaše sú uznané spoločnosťami DHL a UPS a sú v bezpečných rukách. Sledujte cestu balíka pomocou kódu sledovania. Vždy na ceste doručenia. A ak túžba je väčšia, je tu dodávka vína UPS Express. Pre rýchle fľaše priamo pred dverami

.

Odborné znalosti o fľaši - Odborné znalosti odborníka na víno

Každý, kto vie, čo chce, už dostane pomoc. Pre všetkých ostatných sú tu naši interní experti, ktorí vám pomôžu s radami a akciami. Opýtajte sa nás na náš rozsiahly sortiment, vaše želania, naše tipy. Vieme, ako vyriešiť každú úlohu. Pretože naši sommelieri nielenže vedia, ale poznajú aj vinárov a vinárstvo, aby vám predstavili prvotriedne vína a najnovšie trendy.

Bio-top - certifikované ekologické

Sme certifikovaní ekologicky. Preto vieme, odkiaľ pochádzajú naše prírodné vína a kontrolujeme každý detail. A organickí inšpektori nás kontrolujú. Všetko pre bezchybné ekologické víno - aby ste si ho mohli vychutnať.

Ako chcete zaplatiť? - Početné spôsoby

platby

víno na účet, PayPal, kreditná karta, Amazon Platby, platba v hotovosti pre zberateľov a niekoľko ďalších spôsobov, ako platiť ležérne a ľahko. Čokoľvek chceš, to je to, čo robíme. S maximálne 14 spôsobmi platby sme prispôsobení vám.

Pekné pracovné prostredie - Udržateľné a environmentálne uvedomelé správanie

Aby kvety rástli, vtáky cvrlikali a stromy prestali, sme odhodlaní chrániť klímu. Prostredníctvom klimaticky neutrálnej lodnej dopravy a zelenej elektrickej energie od spoločnosti Lichtblick prispievame k udržateľnému obchodnému procesu.  Dokonca aj naše kancelárske papiere, ktoré aj tak sotva potrebujeme, pretože všetko funguje cez počítač a internet, sú vyrobené z recyklovaného materiálu. Zelená, takže príroda zostáva - a s ňou vinič.

Robíme všetko pre vaše potešenie - niekedy nedodávame

Sme obchodníci s vínom, ale predaj nie je najvyššou prioritou. Pretože obchodujeme s potešením. Aby mohla bezpečne prísť, neposielame naše vysokokvalitné vína, keď prevláda extrémne teplo alebo chlad. Pretože to poškodzuje víno a tým aj dokončený zážitok z pitia. A toto je naša najvyššia výhoda, ktorú vám radi doručíme

.

 UP