♥ Aktuálne 15 636 vína len pre vás! ♥
Osobná rada!
Bezpečné balenie!
Spoľahlivá doprava!

VINELLO.sľúb

Nielenže prinášame, ale aj prinášame!

Pokiaľ ide o víno, je to o nadšencoch vína, gurmánoch, znalcoch, opilcoch a znalcoch.

Víno je potešením - pre vás, pre nás, pre všetkých. Preto sme vo Vinellu odhodlaní zabezpečiť, aby všetko okolo vás bolo bezstarostné a príjemné. Hlavnou vecou je, že máte víno v ruke a sú založené na našom prísľube nekomplikovaného, udržateľného a spravodlivého nákupného procesu. Užite si to, my splníme Vinellov sľub.

Naša záruka korku

Kúpené víno a chuť korku? Pošli to víno späť, vymeníme ho za nové. Jednoducho vložte korek späť do fľaše a dajte nám vedieť e-mailom na [email protected] alebo kontaktný formulár.  Vezmeme víno a pošleme vám novú fľašu

.

Rýchla a bezpečná preprava

Uisťujeme vás, že vaše doručenie je bezpečné. Zásielky odchádzajú z nášho skladu v certifikovaných PTZ boxoch. Vaše fľaše sú uznané spoločnosťami DHL a UPS a sú v bezpečných rukách. Sledujte cestu balíka pomocou kódu sledovania. Vždy na ceste doručenia. A ak túžba je väčšia, je tu dodávka vína UPS Express. Pre rýchle fľaše priamo pred dverami

.

Odborné znalosti o fľaši - Odborné znalosti odborníka na víno

Každý, kto vie, čo chce, už dostane pomoc. Pre všetkých ostatných sú tu naši interní experti, ktorí vám pomôžu s radami a akciami. Opýtajte sa nás na náš rozsiahly sortiment, vaše želania, naše tipy. Vieme, ako vyriešiť každú úlohu. Pretože naši sommelieri nielenže vedia, ale poznajú aj vinárov a vinárstvo, aby vám predstavili prvotriedne vína a najnovšie trendy.

Bio-top - certifikované ekologické

Sme certifikovaní ekologicky. Preto vieme, odkiaľ pochádzajú naše prírodné vína a kontrolujeme každý detail. A organickí inšpektori nás kontrolujú. Všetko pre bezchybné ekologické víno - aby ste si ho mohli vychutnať.

Ako chcete zaplatiť? - Početné spôsoby

platby

víno na účet, PayPal, kreditná karta, Amazon Platby, platba v hotovosti pre zberateľov a niekoľko ďalších spôsobov, ako platiť ležérne a ľahko. Čokoľvek chceš, to je to, čo robíme. S maximálne 14 spôsobmi platby sme prispôsobení vám.

Pekné pracovné prostredie - Udržateľné a environmentálne uvedomelé správanie

Aby kvety rástli, vtáky cvrlikali a stromy prestali, sme odhodlaní chrániť klímu. Prostredníctvom klimaticky neutrálnej lodnej dopravy a zelenej elektrickej energie od spoločnosti Lichtblick prispievame k udržateľnému obchodnému procesu.  Dokonca aj naše kancelárske papiere, ktoré aj tak sotva potrebujeme, pretože všetko funguje cez počítač a internet, sú vyrobené z recyklovaného materiálu. Zelená, takže príroda zostáva - a s ňou vinič.

Robíme všetko pre vaše potešenie - niekedy nedodávame

Sme obchodníci s vínom, ale predaj nie je najvyššou prioritou. Pretože obchodujeme s potešením. Aby mohla bezpečne prísť, neposielame naše vysokokvalitné vína, keď prevláda extrémne teplo alebo chlad. Pretože to poškodzuje víno a tým aj dokončený zážitok z pitia. A toto je naša najvyššia výhoda, ktorú vám radi doručíme

.

 UP UP
UP