🌟 Chrobák Hugo od Petera Mertesa ohuruje svojou brilantnou zlatistou farbou a jemne nuansovaným chuťovým profilom
🍽️ Vychutnajte si ho ideálne k našej chutnej kokosovej kefírovej kréme alebo hruškovo-limetkovej štrúdli
🍇 Tento výnimočný vino z renomovanej vinárskej oblasti Mosela spája starostlivo vybrané hrozno
Diese Aktion läuft bis zum 31.12.2030 23:59.
buy_24_save_6
Diese Aktion läuft bis zum 02.06.2030 14:09.
season_sale
Pripravené na odoslanie dnes, Dodacia lehota ca. 2-4 pracovné dni
balenie!
Viac informácií o Hugo - Käfer
Chrobák Hugo z vinohradníckeho regiónu Mosela sa v pohári prezentuje brilantne žiariacou zlatistožltou farbou. Prvý vnem vône chrobáka Hugo odhaľuje tóny limetiek, kumkvátov a pomela. K ovocným zložkám buketu sa pridávajú ďalšie ovocno-balzamové nuansy.
Ľahkonohý Peter Mertes Käfer Hugo nám na jazyku predstavuje neuveriteľne ovocnú chuť, čo je samozrejme dôsledkom jeho zvyškového cukru v chuťovom profile. Na podnebí sa textúra tohto ľahkého nápoja na báze vína prezentuje nádherne ľahko. Vďaka svojej živej ovocnej kyseline pôsobí chrobák Hugo na podnebí mimoriadne sviežo a živo. V dochuti tento nápoj z vinohradníckeho regiónu Mosela napokon nadchne peknou dĺžkou. Opäť sa objavujú náznaky pomaranča a pomela.
Vinifikácia vína Peter Mertes Käfer Hugo
Základom pre elegantného chrobáka Hugo z Mosely sú hrozno rôznych, vybraných odrôd. Po dokončení vína je Käfer Hugo opatrne harmonizovaný.
Odporúčanie k jedlu pre Käfer Hugo od Peter Mertes
Zažite tento nápoj na báze vína z Nemecka najlepšie veľmi dobre vychladený pri 5 - 7 °C ako sprievodné víno ku kokosovo-kefírovej pene, hruškovo-limetkovému závinu alebo mandľovo-mliečnemu želé s liči.
- Več izdelkov iz Käfer