♥ Aktuálne 15 606 vína len pre vás! ♥
Osobná rada!
Bezpečné balenie!
Spoľahlivá doprava!
90
Punkte
Decanter
88
Punkte
Falstaff
90
Punkte
Wine Enthusiast
90
Punkte
Wine Spectator
Citrón, Jahoda a Vanilka

Hampton Water - Gérard Bertrand

Ružové vína Francúzsko Francúzsko Languedoc-Roussillon (FR)

Ročník

2022
Maximálne množstvo objednávky bolo dosiahnuté, množstvo objednávky sa automaticky upraví.
Minimálne množstvo objednávky nebolo dosiahnuté, množstvo objednávky sa automaticky upraví.
Die Staffelung ist ungültig und wird automatisch angepasst.
6
12
18
Hampton Water - Gérard Bertrand
Osobné!
Osobné!
Osobné!
Iste!
Osobné!
Spoľahlivé!

Viac informácií o Hampton Water - Gérard Bertrand

Víno Hampton Water, ktoré sa zrodilo z kreatívneho spojenia legendárnej rockovej hviezdy Jona Bon Joviho, jeho syna Jesseho a renomovaného vinára Gerarda Bertranda, stelesňuje esenciu vášne, remeselnej zručnosti a elegancie. Toto výnimočné dielo je oveľa viac než len nápoj - je to cesta do sveta zmyslov, pocta kráse života a odraz harmonickej spolupráce dvoch mimoriadnych talentov.

Puto medzi Jonom Bon Jovi a Gerardom Bertrandom presahuje rámec obyčajného partnerstva. Spája ich spoločná vízia, neukojiteľná snaha vytvárať kvalitu a jedinečnosť. Samotné víno, hoci sa vyrába na slnkom zaliatych viniciach južného Francúzska, vyžaruje ducha Hamptonu, tohto exkluzívneho útočiska na okraji New Yorku. Toto spojenie dvoch svetov je cítiť v každom dúšku.

Za vínom sa skrýva príbeh snov, dobrodružstva a objavov. S očarujúcimi vizuálmi rozpráva o slnkom zaliatych viniciach, kde sa hroznu darí v oddanosti terroir, o ľuďoch, ktorí sa ku každému hroznu správajú s láskou a oddanosťou, a o starostlivom remeselnom spracovaní zachytenom na každom uzávere fľaše.

Ušľachtilé cuvée z hrozna Grenache, Cinsault, Mourvèdre a Syrah zvádza zmysly elegantným buketom čerstvých červených bobúľ sprevádzaným jemnými kvetinovými tónmi. Každá kvapka pripomína letné večery na pláži, živé rozhovory a srdečný smiech. Chuť sa jemne rozvíja na podnebí, uvoľňuje symfóniu chutí a končí dlhotrvajúcim, osviežujúcim záverom.

Víno Hampton Water nie je len nápoj, je to zážitok. Pozýva vás oslavovať chvíle, vytvárať spomienky a užívať si život naplno. Vášeň Jona Bon Joviho a odborné znalosti Gerarda Bertranda sa spájajú do harmonickej symfónie, ktorá sa ozýva v srdci pri každom dúšku.

Každá fľaša vína Hampton Water obsahuje dušu dvoch svetov, ktoré sa spájajú vo vrcholnom pôžitku. Je ódou na slobodu, umenie pôžitku a nezabudnuteľné spoločné chvíle. Ponorte sa do sveta vína Hampton Water a nechajte sa očariť touto emocionálnou cestou, ktorá stiera hranice medzi hudbou, vínom a umením žiť.

Vinifikácia vína Hampton Water od Gérarda Bertranda

Toto vyvážené ružové víno z Francúzska je cuvée z odrôd hrozna Cinsault, Grenache, Mourvèdre a Syrah. Po zbere sa hrozno rýchlo prevezie do lisovne. Tu sa triedi a starostlivo drví. Potom nasleduje fermentácia v malom dreve pri kontrolovaných teplotách. Po fermentácii sa elegantné Hampton Water necháva niekoľko mesiacov vyzrievať vo francúzskych dubových sudoch.

Odporúčanie pre Gérard Bertrand Hampton Water

Toto francúzske víno si najlepšie vychutnáte veľmi dobre vychladené pri teplote 5 - 7 °C. Je ideálne ako sprievodné víno k pórovej polievke, kokosovo-limovému rybiemu kari alebo pórovej tortille.

Hampton Water a sociálna angažovanosť

V spoločnosti Hampton Water veria v spoluprácu s organizáciami, ktoré vyznávajú rovnaké hodnoty, a vracajú tak svoj podiel spoločnosti. Podporujú rôzne sociálne projekty, ako napríklad Pink Agenda, ktorá sa venuje boju proti rakovine prsníka a jej cieľom je zjednodušiť život ľuďom trpiacim touto chorobou.

Ružová agenda
Sme hrdí na to, že môžeme podporiť Ružovú agendu v jej odhodlaní zbierať peniaze na výskum a starostlivosť o rakovinu prsníka. Od roku 2022 sme darovali viac ako 25 000 dolárov na zlepšenie života ľudí trpiacich rakovinou prsníka. Do dnešného dňa sa v rámci Ružovej agendy vyzbieralo takmer 6 miliónov dolárov.

Sme hrdí na to, že môžeme podporiť Ružovú agendu v jej záväzku zbierať peniaze na výskum a starostlivosť o pacientov s rakovinou prsníka. Od roku 2022 sme darovali viac ako 25 000 USD na zlepšenie života ľudí trpiacich rakovinou prsníka. Ružová agenda doteraz vyzbierala takmer 6 miliónov dolárov.

Tvrdé fakty

90
Punkte
Decanter
88
Punkte
Falstaff
90
Punkte
Wine Enthusiast
90
Punkte
Wine Spectator
Typ produktu:
Typ vína:
Ružové vína
Farba vína:
rosé
Chuť:
Príležitosť a téma:
typického večera , Varenie s priateľmi , Valentín
Krajina pôvodu:
Francúzsko
Pestovateľská oblasť:
Languedoc-Roussillon (FR)
Rozšírenie:
malý drevený
Podrobnosti o rozšírení:
francúzsky dub , nová drevená
Quality Classification & Rating:
AOP Appellation d’Origine Protégée
Awards:
Tom Cannavan - 89 Punkte , Drinks Business Global Rosé Awards - 94 Punkte , Decanter - 90 Punkte , Falstaff - 88 Punkte , Wine Enthusiast - 90 Punkte , Wine Spectator - 90 Punkte
Aróma:
Citrón , Vanilka , Jahoda
Textúra / pocit v ústach:
jednoduché
Dozvuk / Finále:
stredná
Štýl:
moderné , mladistvý
Servírovacia teplota:
5 - 7
Odporúčania týkajúce sa potravín:
Ľahké a svetlé jedlá , Ľahké a výdatné jedlá
Odporúčanie skla:
Pohár na biele víno
Veľkosť fľaše v l:
0,75
Dizajn a vybavenie fliaš:
Fľaša Bordeaux , umelecké
Typ uzáveru:
Sklenená zátka
Trvanlivosť v rokoch od ročníka:
5
Alkohol v %obj.:
13
Alergény a prísady:
obsahuje siričitany a oxid siričitý
Distribútor:
Gérard Bertrand - Rue de Narbonne Plage - 11100 Narbonne - Frankreich
Item.-nr:
70011-FR-RO-BL-0138-21.2
UP UP
UP