♥ Aktuálne 15 606 vína len pre vás! ♥
Osobná rada!
Bezpečné balenie!
Spoľahlivá doprava!

Merlot vína

(1.814)

Merlot, číslo 2 z hľadiska globálnej výmery, v tomto ohľade prekonáva iba Cabernet Sauvignon, ideálny zmesový partner spoločnosti Merlot. Čo je teda Merlot? Víno Merlot je tmavo červené, Merlot hladké, Merlot absolútna vinárska elita. Ovocný a farebný Merlot zo srdca vinohradníctva: Bordeaux. Odtiaľ si populárne plné červené víno podmanilo celý svet a používa sa na zakončenie mnohých kompozícií.

Viac informácií o Merlot vína
Zatvoriť filtre
von bis
%💰  
🏆  
24 h 🚀  
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
TIP!
bio bio
Vegetárian Vegetárian
Roter Bio-Glühwein - Heißer Hirsch
TIP!
bio bio
Vegetárian Vegetárian
Nápoj na báze vína Nápoj na báze vína
sladké sladké
Nemecko Nemecko
Württemberg (DE) Württemberg
Predaj
TIP!
bio bio
Vegetárian Vegetárian
3er Vorteilspaket - Roter Bio-Glühwein - Heißer Hirsch
Predaj
TIP!
bio bio
Vegetárian Vegetárian
Predaj
TIP!
6er Vorteils-Weinpaket - Horgelus Rosé - Domaine Horgelus
Predaj
TIP!
TIP!
Asio Otus Vino Varietale d'Italia - Mondo del Vino
TIP!
Červené víno Červené víno
Polosladké Polosladké
Taliansko Taliansko
Piemont (IT) Piemont
Predaj
TIP!
6er Vorteils-Weinpaket - Clarette Rosé 2022 - Knipser
Predaj
TIP!
Predaj
TIP!
bio bio
Vegetárian Vegetárian
6er Vorteilspaket - Roter Bio-Glühwein - Heißer Hirsch
Predaj
TIP!
bio bio
Vegetárian Vegetárian
Predaj
TIP!
bio bio
Vegetárian Vegetárian
6er Mixpaket - Bio-Glühwein rot & weiß - Heißer Hirsch
Predaj
TIP!
bio bio
Vegetárian Vegetárian
TIP!
MEA CULPA Vino Rosso Italia - Cantine Minini
TIP!
Červené víno Červené víno
polosuché polosuché
Taliansko Taliansko
Apulien (IT) Apulien Sizilien
-
Šumivé víno Šumivé víno
brut - bruto brut - bruto
Taliansko Taliansko
Benátsko Benátsko
Merlot - Barefoot
Červené víno Červené víno
polosuché polosuché
USA USA
Kalifornien (US) Kalifornien
Predaj
TIP!
bio bio
Vegetárian Vegetárian
12er Vorteilspaket - Roter Bio-Glühwein - Heißer Hirsch
Predaj
TIP!
bio bio
Vegetárian Vegetárian
Predaj
TIP!
bio bio
Vegetárian Vegetárian
12er Mixpaket - Bio-Glühwein rot & weiß - Heißer Hirsch
Predaj
TIP!
bio bio
Vegetárian Vegetárian
1 von 64

Pretože mäkký a nízko kyslý Merlot je nielen zmesovým partnerom najslávnejších vín na svete. Je to tiež dokonalé víno pre dokonalú chuť. Či už čisté alebo ako cuvée; Vino Merlot vie, ako presvedčiť - s asi 270 000 hektármi kultivačnej plochy na celom svete, aby to dokázalo. Nemusíme nič dokazovať, ale môžeme vám poslať ovocné Merloty k vám domov. Vinello.de, vaše víno obchoduje s číslom 2 na svete - a tiež so všetkými ostatnými.

Červené víno Merlot - dokonalý partner

Bez ohľadu na to, kam sa vo svete pozriete, Merlot už je tu. Odroda hrozna je pomerne šetrná, rastie a dobre sa mu darí a takmer všade sa cíti ako doma. Vynikajúcimi príkladmi červeného vína sú Argentína, Austrália, Taliansko, Čile, USA, Južná Afrika a dokonca aj Nemecko. Väčšinou sa Merlot dodáva na cuvée, aby sa sprístupnila zloženie vína. Ak vinárstva sveta ponúkajú čisté červené víno Merlot, bude to skutočne bohaté a niekedy drahé. Pretože čisté vína Merlot patria medzi to najlepšie, čo vinársky svet ponúka. Vinári to vedia, my to vieme. Preto na Vinello.de nájdete vybranú škálu odrodových červených vín Merlot, ktoré uspokoja nielen chuťové bunky, ale aj peňaženku.

Chuť, charakter, Merlot

Chuť Merlotu kombinuje jemné bobuľové arómy po ríbezliach, malinách, čerešniach a slivkách a očarí nos jemnými koreninami a bylinkami. Plnohodnotný Merlot sa prejavuje predovšetkým ovocným a guľatým charakterom, ktorý kombinuje jemné triesloviny a nízku kyslosť s vysokým obsahom alkoholu. Červené víno je zrelé skoro, a preto sa môže piť aj skoro. Merlot má však aj skladovací potenciál, pod ktorým víno stráca časť ovocia, ale získava korenie a stopy tabaku, dreva a vanilky. Vďaka týmto vlastnostiam je červené víno Merlot veľmi populárne, najmä v teplých oblastiach, kde sa hrozno cíti príjemne a môže sa vyvíjať individuálne. Pretože víno z Bordeaux, pre ktoré je Merlot jednou z mála povolených odrôd viniča, sa líši napríklad od inovatívnych Supertuscans alebo odrôd jednej odrody zo zámoria a Švajčiarska.

Z ornitológie a ampelografie - počiatky Merlotu a ornitológia

Merlot je autochtónna odroda hrozna odrody Bordelais, rovnako ako jej rodičia Magdeleine Noire des Charentes a Cabernet Franc. Názov Merlot, ktorý bol predtým tiež známy ako Crabatut Noir alebo Carméneres, sa zasekol. Možno kvôli kosovi (French merle), ktorý si až príliš rád sadol na vinice Merlot, aby ukradol čierne a modré bobule. Okrem vtákov, ktoré sú prirodzenými nepriateľmi, je hrozno merlotské perzistentné a citlivé iba na mráz. Ideálne vlastnosti pre veľký počet vinárskych národov, ktoré chceli pre seba zachytiť harmóniu Merlotu. S úspechom.

Naše odporúčanie vína Merlot

  • Les Cépages Merlot IGP Pays d'Oc - barón Philippe de Rothschild

Veľké meno - prístupné víno. Z najlepších miest v Languedoc-Roussillon odhaľuje Les Cépages vo svojej intenzívnej fialovej pestrú kyticu čerešní, ako aj čučoriedok a černíc s nádychom korenia. Hrozno z Les Cépages sa vinifikuje osobitne a až potom sa spojí jemne a opatrne. Trvá ďalších 15 dní macerácie, kým sa do rmutu prenesie chuť, farba a trieslovina, aby sa aróma vytvorila holisticky. Veľmi špeciálny proces pre veľmi špeciálne francúzske červené víno.

  • Cabernet Sauvignon / Merlot Somontano DO - Viñas del Vero

Toto slnkom bozkávané suché víno Merlot pochádza z Aragónu v slnečnom Španielsku. Granátovo červené a s fialovými odleskami, suché červené víno žiari v pohári a sľubuje komplexnú arómu čiernych bobúľ a sliviek. Silný Merlot je doplnený kvetinovými arómami a elegantnou štruktúrou. Ovocný sólo zabávač pre jedinečné chvíle a ideálne k silnému pečenému mäsu - typické španielske červené víno.

  • Grand Estates Merlot - Columbia Crest

Zo zámoria, z USA, z Merlotu. Toto jediné odrodové a tmavé víno z USA vzrušuje zmysly silnými arómami tmavých čerešní, čučoriedok, malín a sladkej čokolády s rustikálnym cédrovým drevom. Potešenie z mäkkého pitia dopĺňa zamatový záver, ktorý jednoducho podporuje pitie. Dôstojný zástupca z druhej strany rybníka - rovnako vznešený, rovnako ako Merlot.

Zaujímavosti o červenom víne Merlot

Čo je Merlot?

Merlot, nazývaný tiež Crabatut Noir, Bordò, Bidal, Medoc Noir alebo Carméneres, je odroda hrozna, z ktorej sa lisuje červené víno. Hrozno pochádza z francúzskeho Bordelais, ale v súčasnosti sa vyskytuje po celom svete. Názov pochádza z francúzštiny a znamená kos. Merlot sa často používa ako zmesové víno, aby získalo tmavú farbu a jemný charakter. Napríklad slávne vína z Bordeaux často obsahujú Merlot.

Čo sa hodí k červenému vínu Merlot?

Víno Merlot sa hodí k silným mäsovým jedlám. Mali by ste zdôrazniť jedlá z jahňacieho, hovädzieho, kačacieho a husacieho mäsa. V kombinácii s červenou kapustou vytvára Merlot dokonalý kulinársky zážitok.

Ako pijete víno Merlot?

Červené víno Merlot sa podáva pri teplote pitia 16 - 18 ° Celzia.

Ako dlho vydrží otvorená fľaša Merlotu?

Merlot môže byť opätovne zapečatený a môže sa uchovávať až 7 dní, v závislosti od obsahu. Ak je fľaša poloprázdna, doba trvania sa skráti na približne 4 dni.

Ako skladujete fľašu Merlotu?

Tma, pohoda, klamstvo. Vína Merlot nevyžadujú skladovanie a sú pripravené na pitie ihneď po zakúpení. Pri dlhodobom skladovaní vína ovocné arómy zmiznú, ale zvýšia sa jemné koreniny a bylinky.

Víno Merlot kúpite online na stránke Vinello.de

Prineste si svetovo preslávené červené víno Merlot k vám domov. Na Vinello.de zaručene nájdete lahodný Merlot, ktorý si môžete vypiť, vychutnať alebo zdieľať. Objednajte si online bez obáv a ťažte zo záruky Vinello. Jednoducho nakupujte najlepšie vína Merlot online a vaše víno je poistené a rýchlo k vám. Váš Merlot je starostlivo zabalený a dodávaný s ohľadom na neutrálne prostredie a vydáva sa na cestu. Akonáhle to dorazí, skutočná cesta sa iba začína. S Merlotom v ruke, hudbou v uchu a spoločnosťou v živote naplno. Toto je víno - to je Vinello.de - obchod s vínom pre potešenie.

Čo treba vedieť o Merlot
Was ist Merlot?
Merlot, auch Crabatut Noir, Bordò, Bidal, Medoc Noir oder Carméneres genannt, ist eine Rebsorte, aus dem Rotwein gekeltert wird. Die Traube ist im Bordelais, Frankreich, beheimatet, ist heute aber auf der ganzen Welt zu finden. Der Name kommt aus dem französischen und bedeutet Amsel. Merlot wird häufig als Verschnittwein verwendet, um die dunkle Farbe und den weichen Charakter zu übernehmen. Die berühmten Bordeaux-Weine beinhaltet beispielsweise oft Merlot.
Was passt zu einem Merlot Rotwein?
Merlot Wein harmoniert mit kraftvollen Fleischgerichten. Hervorzuheben sind Speisen mit Lamm, Rind, Ente und Gans. Kombiniert mit Rotkohl bildet der Merlot ein rundes Ess-Erlebnis.
Wie trinkt man Merlot Wein, bei welcher Temperatur?
Merlot Rotwein wird bei einer Trinktemperatur von 16-18° Celsius serviert.
Wie lange hält sich eine geöffnete Flasche Merlot?
Wieder verschlossen hält sich ein Merlot bis zu 7 Tage, je nach Inhalt. Ist die Flasche halb leer verringert sich die Dauer auf etwa 4 Tage.
Wie lagert man eine Flasche Merlot?
Dunkel, kühl, liegend. Merlot Weine benötigen keine Lagerung und sind sofort nach dem Kauf trinkfertig. Bei längerer Lagerung entschwinden dem Wein die Fruchtaromen, jedoch steigen Würze und Kräuter-Nuancen.
UP UP
UP